Business Planning & Coaching

Naše firma

Od našeho vzniku se snažíme vnímat Vaše potřeby a požadavky v oboru stěhování a vyklízení v Plzni a stále se jim přizpůsobujeme.

Zajišťujeme kompletní stěhování a vyklízení od klasického stěhování bytů, stěhování obchodů, skladů a jiných nebytových prostor až po stěhování kanceláří, firem či úřadů.

Máme již několik zkušeností v oblasti stěhování uměleckých předmětů a starožitného nábytku.

Naše služby

Zajistíme, aby každý prvek vašeho domu nebo kanceláře byl řádně zabalen a šetrně vybalován. V případě vyklízení jsme schopni zajistit i likvidaci nepotřebného materiálu tak, aby Vaše starosti byli minimální. Nebojíme se točitách schodů, vysokých pater, atipických břemen jako jsou například velké hudební nástroje, trezory atd. To vše profesionálně, rychle a cenově dostupně.

Nechte to na nás!

Vaše stěhování či vyklízení v Plzni nemusí být noční můrou či důvodem ke zkažené náladě. Náš profesionální a citlivý přístup Vás přesvědčí o možnosti stěhování či  vyklízení v klidu a pohodě. Vaše stěhování podrobně naplánujeme a vždy se Vás postaráme. Prostě to nechte na nás, o vše se postaráme při stěhování nebo vyklízení za Vás:)

Stránky