Často kladené dotazy

Ano, máme komplexní pojištění stěhovacích služeb, takže jse váš majetek vždy v bezpečí.
Garantujeme stěhování v domluvený termín, pokud jste si stěhování objednali od ranních hodin. Pokud si stěhování v Plzni objednáte na odpolední hodiny může se stát, že nás předchozí stěhování zdrží a termín se pak posoune v rozmezí cca 1 h. O tom Vás budeme samozřejmě informovat.
Svátky a víkendy stěhujeme také. Jsme připravení Vás přestěhovat kdykoliv, víme že přes týden čas nemáte, proto Vám takto rádi vyjdeme se stěhováním v Plzni vstříc.
Patra stěhujeme bez příplatků. Je to věc která se nedá ovlivnit a Vy za ni nemůžete. Proto Vás přestěhujeme z 10-tého patra stejně jako z prvního.
Neúčtujeme příplatky za ujeté kilometry v rámci města Plzně. Plzeň dobře známe a vždy víme kudy jet tak, aby to bylo pro Vás i pro nás časově nejvýhodnější.
Naše firma je na trhu se stěhováním v Plzni již více než 10 let. Známe dobře město, víme kudy a jak stěhovat, umíme si stěhování naplánovat a předpřipravit.
Přestěhovali jsme už leccos, od klasické stěhování bytů, domů, kanceláří či stěhování průmyslových strojů až po stěhování unikátních hudebních nástrojů, jako jsou třeba historické varhany v kostele "U Ježíška". Takže už při stěhování víme co a jak.
Nemusíte se toho bát, protože STĚHOVÁCI PLZEŇ Vám zapůjčí přepravky na stěhování / v den stěhování zdarma /.
Ano, myslíme si to a doufáme že Vás o tom přesvědčíme. Máme prvotřídní vybavení ke stěhování, máme zkušenosti se stěhováním, jsme opatrní a na Váš majetek dáváme opravdu pozor.
Prohlídku před stěhováním zajistíme zdarma, přijedeme, posoudíme stav a nabídneme Vám nejvhodnější řešení Vašeho stěhování.